wtorek, 7 czerwca 2016

Festyn Rodzinny

W środę 1 czerwca odbył się w naszym przedszkolu festyn rodzinny. Festyn rozpoczęły występy artystyczne poszczególnych grup z okazji Dnia Mamy i Taty. Każda z grup zaśpiewała  piosenkę dla rodziców oraz zaprezentowała jeden taniec. Po części artystycznej nadszedł czas na zabawy w ogrodzie przedszkolnym, dzieci mogły skorzystać z zajęć judo, pobawić się z trenerami z Akademii Reksia oraz wykazać się kreatywnością podczas tworzenia z pianek.
Kawiarenka z domowymi wypiekami, przepyszne lody, grill z kiełbaskami, chleb ze smalcem oraz cudowna zupa z soczewicy, autorstwa naszych pań z kuchni to już stałe punkty na festynie rodzinnym. W czasie festynu miała też miejsce wystawa prac plastycznych dzieci "Moja rodzinna".

Festyn Rodzinny