piątek, 24 lutego 2017

Konkurs śnieżynkowy rozwiązany

W czwartek ogłosiliśmy wyniki konkursu plastycznego "Zimowa śnieżynka". W konkursie wzięło udział 22 dzieci z naszego przedszkola. Na szczególne uznanie i gratulacje zasługują Pszczółki, które najliczniej przystąpiły do konkursu.  Wszystkie prace są piękne i niepowtarzalne, można je podziwiać w holu naszego przedszkola przy szatni.
Komisja obejrzała wszystkie prace i po burzliwej naradzie zdecydowała się wyłonić następujących zwycięzców:
I miejsce - Filip z Pszczółek
II miejsce - Wincenty z Żabek
III miejsce - Marcinek z Pszczółek

wyróżnienie otrzymały:
Amelka z Pszczółek oraz Milenka z Wiewiórek

Wszystkim dzieciom gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie.
Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Jesteście ciekawi nagrodzonych prac - zerknijcie tutaj.