sobota, 25 marca 2017

Powitanie wiosny

We wtorek 21 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia przedszkolaki przyszły ubrane w wiosenne kolory - żółte lub zielone.
Uroczystość powitania wiosny rozpoczęła się przedstawieniem pt. "W oczekiwaniu na wiosnę" w wykonaniu grupy Skrzatów. Spektakl bardzo spodobał się dziecięcej publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami. Następnie wspólnie odśpiewaliśmy piosenkę "Daj rękę, wiosenko" i udaliśmy się na spacer barwnym korowodem do Parku Moniuszki. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Marzanna. Jesteśmy pewni, że starania naszych Przedszkolaków sprawią, iż wiosna zawita do nas na dobre.

Fotorelacja z uroczystości kliknij tu.