wtorek, 29 maja 2018

FESTYN RODZINNY

Festyn rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole i jest lubiany zarówno przez dzieci, jak i ich rodziców. Tegoroczny festyn odbył się 25 maja. Rozpoczął się występami artystycznymi przygotowanymi przez wszystkie dzieci dla swoich mam i tatusiów. Poszczególne grupy zaśpiewały piosenkę oraz zaprezentowały taniec. Sporą porcję rozrywki zapewnili nam również rodzice, najpierw mamy z grupy Biedronek zatańczyły żywiołowy taniec do muzyki BEE GEES, potem rodzice z grupy Żabek zaprezentowali interpretacje utworu "Praczki". Śmiechu było co niemiara. Po występach korzystaliśmy z wielu atrakcji festynu. Zorganizowaliśmy także galerię prac dzieci pt: "Moja rodzina". W miłej atmosferze czas festynu szybko minął. 
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za cudowną zabawę.
Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie, aktywną i otwartą postawę, ofiarność, życzliwość i zrozumienie. To dzięki Waszej pomocy  udało się zorganizować tak miłą imprezę.