wtorek, 5 czerwca 2018

Rozwiązanie konkursu!

W dniach 23 maja do 5 czerwca trwał konkurs plastyczny  „Mieszkańcy łąki – ilustracja do wiersza Iwony Salach Na łące.  Konkurs odbywał się przy współpracy z Biblioteką Wojskową przy ulicy Kościuszki w Poznaniu. Jury składające się z dwóch nauczycielek Przedszkola 66 oraz dwóch Pań z Biblioteki Wojskowej dokonały oceny prac konkursowych.

Oto wyniki konkursu: W kategorii 3/4- latki :

I.            Miejsce  JULIAN FRITZKOWSKI (grupa Wiewiórki)

II.            Miejsce JULIA NOWICKA (grupa Wiewiórki)

III.            Miejsce KLAUDIA SUMISŁAWSKA (grupa Skrzaty)

W kategorii 5/6-latki :

I.            Miejsce  RÓŻA SZYMAREK  (grupa Biedronki)

ANTONINA BILSKA

II.            Miejsce  WOJCIECH BANASZCZYK (grupa Biedronki)

WIKTOR KRAUZE

III.            Miejsce   MIŁOSZ ŁUKASZEWICZ  (grupa Biedronki)

Wyróżnienie:  MONIKA KAMIŃSKA  (grupa Żabki)
                          HANNA ŁOBAŻEWICZ (grupa Pszczółki)

13 czerwca o godz. 17:00 w Bibliotece Wojskowej przy ulicy Kościuszki w Poznaniu odbędzie się uroczyste wręczenie nagród dla dzieci wygranych oraz nagród pocieszenia dla uczestników. Więcej informacji na temat wręczenia nagród przeczytają Państwo na  plakacie przy wejściu do przedszkola.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za przepiękne prace i serdecznie zapraszamy na wystawę do biblioteki  już od 14 czerwca!