Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca z okazji Pierwszego Dnia Wiosny a zarazem w oczekiwaniu na święta wielkanocne gościliśmy aktorów teatru KROKODYL  z przedstawieniem dla dzieci pt.: Dwa zające. Była to opowieść o sympatycznych zajączkach , porządkujących las po srogiej zimie. Pracy było dużo, bo wiosna już zawitała i  niedługo będą także święta Wielkanocne. Zajączki jednak mogą zawsze liczyć na pomoc dzieci – przedszkolaki nigdy nie zawodzą! Po przedstawieniu odbyło się powitanie wiosny, rozwiązywanie wiosennych zagadek oraz rozstrzygnięcie konkursu ” Eko-kapelusz Pani Wiosny”. Dzieci wraz ze swoimi wychowawcami spisali się na medal, wszystkie grupy zaprezentowały przepiękne kapelusze i wykazały się dużą kreatywnością w wykorzystaniu do przygotowania kapeluszy materiałów wtórnych. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.