wtorek, 2 kwietnia 2019

UWAGA RODZICE - DOTYCZY AKCJI STRAJKOWEJ!!!


W związku z faktem ,że strona związkowa i rządowa do chwili obecnej ( tzn. do godz. 12.00 ,02.04.2019 r.) nie doszły do porozumienia w sprawie postulatów dotyczących  m.in. podwyżek płac dla pracowników oświaty, informujemy Państwa, że nasza placówka zgodnie z przeprowadzonym referendum wśród pracowników, przystępuje do strajku w dniu 08.04.2019 r. tj. poniedziałek.
Oznacza to ,że przedszkole od tego dnia będzie zamknięte ze względu na brak możliwości zapewnienia dzieciom właściwej opieki  i wyżywienia .
Ze względów organizacyjnych nie jesteśmy w stanie określić terminu  zakończenia strajku, gdyż komitet strajkowy powstały w przedszkolu codziennie będzie zbierał imienne potwierdzenie pracowników o przystąpieniu do strajku w danym dniu, w godzinie rozpoczęcia pracy przez każdego pracownika.
O dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco poprzez stronę internetową i bezpośredni kontakt z przedstawicielami Rady Rodziców.
Jednocześnie informujemy, że w dniach 08.04 i 09 04.2019 r. będą przyjmowane w godzinach 7.00-17.00, dokumenty potwierdzenia woli zapisu do przedszkola , w związku z toczącą się rekrutacją.