wtorek, 23 kwietnia 2019

UWAGA RODZICE - DOTYCZY MOŻLIWOŚCI URUCHOMIENIA JEDNEJ GRUPY!


 Istnieje  możliwość uruchomienia jednej grupy w naszym przedszkolu, pod warunkiem znalezienia firmy cateringowej, która zapewni żywienie na czas strajku, gdyż pracownicy kuchni również przystąpili do strajku. Prosimy  Państwa o monitorowanie strony internetowej, gdzie umieścimy informacje o takiej możliwości, jak tylko uda się znaleźć firmę, która podejmie się przygotowania wyżywienia dla grupy 25 dzieci, które moglibyśmy przyjąć.  

Na dzień dzisiejszy tj. 23.04.2019 r. nie udało się znaleźć firmy cateringowej, która byłaby zainteresowana współpracą na okres strajku. Na chwilę obecną zostały rozesłane zapytania do kilku innych firm, które świadczą tego typu usługi dla przedszkoli.
                                 Z poważaniem
Iwona Nowakowska – Dyrektor Przedszkola nr 66