środa, 24 kwietnia 2019

UWAGA RODZICE - dotyczy możliwości utworzenia jednej grupy w dniu 25.04.2019

Mimo poczynionych działań na dzień dzisiejszy nie udało się znaleźć firmy cateringowej, która podjęłaby się przygotowania posiłków dla 25 osobowej grupy , którą możemy przyjąć.
W związku z tym po konsultacjach z właściwym oddziałem SANEPIDu w Poznaniu , uzyskaliśmy informację ,że z uwagi na wyjątkową sytuację  możemy  czasowo przyjąć dzieci , pod warunkiem, że to rodzice zaopatrzą dzieci w wyżywienie.
Tak więc od jutra tj. czwartek 25.04.2019 r. możemy przyjąć 25 dzieci z własnym wyżywieniem, czyli trzy posiłki w formie suchego prowiantu. Napój zapewni przedszkole.
Warunkiem przyjęcia jest zgłoszenie poprzez pocztę przedszkolną na adres p66@poznan.interklasa.pl , liczy się kolejność zgłoszeń . Zgłoszenia prosimy przesyłać do godz. 15.00. Osoby które zostaną zakwalifikowane otrzymają odpowiedź zwrotną.
Dzieci, które nie zostaną przyjęte na tym etapie zapisów mogą skorzystać z opieki tylko w sytuacji rezygnacji innego dziecka.
Dodatkowym warunkiem jest również dostarczenie podpisanego oświadczenia o zgodzie na taką  formę opieki nad dzieckiem oraz odpowiedzialności rodzica za przygotowane posiłki.
Oświadczenie będzie można pobrać ze strony internetowej przedszkola lub wypełnić na miejscu przy odprowadzaniu dziecka . Brak oświadczenia skutkuje nie przyjęciem dziecka .
                                                       Iwona Nowakowska

oświadczenie rodzica do pobrania