piątek, 19 kwietnia 2019

UWAGA RODZICE –NAJNOWSZE INFORMACJE NA TEMAT STRAJKU 19.04.2019 r.!!!


Uprzejmie informujemy, że po  kolejnych obradach Komitetu Strajkowego powołanym  w naszym przedszkolu ,ustalono że strajk w Przedszkolu nr 66 ,,Zaczarowany Ogród” będzie trwał do 23.04.2019 r. włącznie. W związku z tym prosimy o nie przyprowadzanie dzieci w tym dniu
Dyrektor przedszkola w dniu dzisiejszym  tj. 19.04.2019 r. wystąpiła  z kolejną prośbą o zawieszenie zajęć w przedszkolu w dniu 23.04.2019 r. tj. wtorek po Świętach Wielkiej Nocy.
Ze względu na  ciągły brak porozumienia strony związkowej tzn. ZNP i Forum Związków Zawodowych ze stroną rządową, prosimy o częste i uważne śledzenie komunikatów w mediach oraz informacji przekazywanych przez stronę internetową przedszkola.
Jednocześnie dziękujemy za  codzienne wyrazy wsparcia z Państwa strony .