czwartek, 23 maja 2019

Uwaga - dyżur wakacyjny!

Uwaga Rodzice -nowe zasady naboru na dyżur wakacyjny
W bieżącym roku szkolnym zgodnie z decyzją Organu Prowadzącego obowiązują nowe zasady naboru na dyżur wakacyjny.
Najważniejsze zmiany dotyczą tego, że zapisy na dyżury wakacyjne prowadzone są z wykorzystaniem systemu elektronicznego NABÓR.
W dokumentach poniżej znajdziecie Państwo dokładne informacje dotyczące zasad ogólnych, sposobu wypełniania wniosku, przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny, wymaganych dokumentów  oraz zasad przyjęcia dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.
Najważniejsze terminy:
Złożenie wniosku o przyjęcie dziecka od 28.05 do 31.05.2019 r.
Informacja o liście zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny 6.06.2019 r. godz. 12.00
Potwierdzenie przez rodzica woli przyjęcia na dyżur poprzez podpisanie woli przyjęcia  do 11.06.2019 r.
Informacja  o liście przyjętych na dyżur wakacyjny 13.06.2019 r. o godz. 12.00
Prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami poniżej i przestrzeganie podanych terminów.

zasady zapisów na dyżur wakacyjny

terminy zapisów na dyżur wakacyjny