piątek, 25 października 2019

Uwaga Rodzice!

Od 4  listopada rusza elektroniczne odczytywanie obecności dziecka w naszym przedszkolu.
W związku z zakończeniem wszystkich czynności wymaganych do uruchomienia elektronicznego systemu ewidencjonowania obecności dziecka w przedszkolu , prosimy wszystkich rodziców o odebranie kart zbliżeniowych w celu aktywowania ich  w systemie iPRZEDSZKOLE.
Karty można odbierać począwszy od poniedziałku 28.10. do czwartku 31.10 w godzinach od 7.00-16.00 w księgowości na piętrze.
Aby aktywować kartę należy:
1. Wejść do aplikacji iPrzedszkole przy użyciu swojego hasła
2. Na zielonym pasku wybrać ikonkę więcej , po kliknięciu ikonka się rozwinie i pojawi się m.in. napis karta.
3. Należy kliknąć na napis karta , wtedy dalszym poleceniem będzie aktywacja  .
4. Aktywacja polega na wpisaniu numeru karty.
5.  Następnie trzeba operację zatwierdzić.
6. Taką procedurę prosimy powtórzyć w przypadku każdej karty , którą Państwo otrzymacie.
W przypadku jakichkolwiek trudności , prosimy o kontakt z Panią Haliną Jewasik, odpowiedzialną w naszym przedszkolu za system iPrzedszkole.
Prosimy Państwa o odebranie kart w podanym wyżej terminie, gdyż od 4.11. na tej podstawie będziemy rozliczać płatności , a wg. regulaminu jeżeli obecność dziecka nie zostanie odnotowana za pomocą karty , a dziecko będzie obecne , przedszkole zaznaczy obecność w godzinach pracy przedszkola tj. od 6.00-17.00