środa, 22 stycznia 2020

Dyżur letni.

Drodzy Rodzice, w związku z licznymi zapytaniami, informujemy, że dyżur letni w tym roku nasze przedszkole będzie pełniło w miesiącu sierpniu. W lipcu przedszkole będzie nieczynne.

wtorek, 21 stycznia 2020

Teatr w przedszkolu.

20 stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Krokodyl z przedstawieniem pt: "Bimba". Aktorzy zaprosili dzieci w niezwykła podróż tramwajem po Poznaniu. Przedszkolaki odwiedziły Stary Rynek, spotkały się z koziołkami, przypomniały sobie herb Poznania oraz legendę o Koziołkach Poznańskich a także poznały kilka słów w gwarze poznańskiej. W trakcie przedstawienia nauczyliśmy się też krótkiej piosenki:
"Bo bimba to bimba,
to pojazd co bimba,
 tramwajem zwany też.
Jest tramwaj w Warszawie,
 Szczecinie i Łodzi,
w Poznaniu bimba jest."

niedziela, 12 stycznia 2020

Niech żyje bal!

W miniony piątek bawiliśmy się wesoło na balu karnawałowym. Była to wyjątkowa "Taneczna podróż dookoła świata". Na zabawie były postacie z bajek, superbohaterowie, księżniczki, policjanci i nie tylko... a wszyscy w  rytmie muzyki pląsali wesoło.