środa, 10 czerwca 2020

DUŻUR WAKACYJNY

Informujemy, że w terminie od 03.08.2020 r. do 31.08.2020 r Przedszkole Nr 66 „ Zaczarowany Ogród” będzie pełniło dyżur wakacyjny.

W związku z zaplanowanym remontem, za zgodą Organu Prowadzącego w miesiącu lipcu 2020 przedszkole będzie zamknięte.

Aby zadeklarować chęć uczestnictwa dziecka w dyżurze wakacyjnym podpisane skany dokumentów należy przesłać na adres mailowy p66@poznan.interklasa.pl

lub  przynieść do Przedszkola osobiście w nieprzekraczalnym terminie do 19.06.2020 r. w tytule prosimy wpisać "Dyżur wakacyjny".

W związku z nadal obowiązującymi wytycznymi GIS przedszkole będzie czynne w godzinach 6.30-17.00.

Dzieci prosimy przyprowadzać do godziny 8.15.

W załączeniu dokumenty potrzebne do zgłoszenia dziecka na dyżur: klauzula, wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny w reżimie sanitarnym, oświadczenie

Dokumenty w wersji papierowej są dostępne w przedszkolu.

Przypominamy, że złożenie wniosku nie jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka na dyżur.
O przyjęciu zostaniecie Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie.

Dokumenty do pobrania:

Iwona Nowakowska  Dyrektor Przedszkola Nr 66