piątek, 21 sierpnia 2020

Uwaga Rodzice - Adaptacja!

     Drodzy Rodzice dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną, chcielibyśmy ułatwić Waszym dzieciom okres adaptacji do przedszkola i pomóc przejść go jak najłagodniej.  Przygotowaliśmy dla Państwa krótką prezentację "Pierwszy k(rok) w przedszkolu". Pokażcie jej fragmenty dzieciom. 

"Pierwszy k(rok) w przedszkolu" - kliknij tutaj

    Zapraszamy również Państwa na spotkanie on-line z przedszkolnym psychologiem, Panią Dyrektor oraz nauczycielkami, prowadzącymi najmłodszą grupę. Spotkanie odbędzie się w środę 26.08 o godz.18.00 na platformie Google Meet. Link do spotkania otrzymacie Państwo na adres mailowy podany podczas rekrutacji. Instukcję wejścia na spotkanie na Google Meet znajdziecie poniżej.

Instrukcja wejścia na spotkanie  - kliknij tutaj