poniedziałek, 2 listopada 2020

UWAGA RODZICE!

W dniu dzisiejszym  tj. poniedziałek 02.11.2020 r. w godzinach porannych  otrzymaliśmy informację o kolejnych  przypadkach zachorowania na COVID-19 członka najbliższej rodziny  dziecka uczęszczającego do naszego przedszkola

W obu przypadkach dzieci na chwilę obecną nie wykazują objawów chorobowych, członkowie najbliższej rodziny również nie mają bardzo poważnych objawów

Dzieci oczywiście nie będą uczęszczały do przedszkola przez okres trwania kwarantanny.

Prosimy o zachowanie spokoju, jednocześnie mając na uwadze ciągle rosnącą falę zachorowań, prosimy o przemyślenie, jeżeli macie Państwo taką  możliwość, pozostawienia dziecka w domu .

Jednocześnie informujemy, że nie udzielamy  informacji o personaliach tej osób. Grupa, której dotyczą obydwa  przypadki zachorowania  dostanie informację na emaila grupowego.

Iwona Nowakowska

Dyrektor Przedszkola nr 66