niedziela, 11 kwietnia 2021

Uwaga - zakażenie rodzice!

 Szanowni Państwo!

10 kwietnia 2021 r. tj. w sobotę w godzinach przedpołudniowych otrzymaliśmy informację o  zachorowaniu na COVID -19 ,członka najbliższej rodziny  dziecka uczęszczającego  do przedszkola w okresie ograniczonego funkcjonowania placówki.

Członkowie rodziny na chwilę obecną czują się  dobrze, dziecko nie wykazuje objawów zachorowania. Pozostajemy z nimi w stałym kontakcie.

Dziecko pozostaje w kwarantannie  i nie uczęszcza do przedszkola

Prosimy o zachowanie spokoju , jednocześnie mając na uwadze ciągle trwającą pandemię, prosimy o przemyślenie, jeżeli macie Państwo taką  możliwość, pozostawienia dziecka w domu  i codzienne śledzenie strony internetowej przedszkola.

Z wyrazami szacunku

Iwona Nowakowska

Dyrektor Przedszkola nr 66