poniedziałek, 28 czerwca 2021

Podsumowanie obchodów 70-lecia Przedszkola.

 


W czerwcu świętowaliśmy Jubileusz 70-lecia istnienia Przedszkola. W tym czasie miało miejsce wiele ciekawych wydarzeń. W holu przedszkolnym mogą Państwo obejrzeć wystawę prac pt. "Nasze przedszkole" oraz kroniki przedszkolne. Udało nam się z sukcesem przeprowadzić  Akcję Krwiodawstwa,  o której mogą Państwo przeczytać we wcześniejszym poście. Wspólnie, uroczyście śpiewaliśmy Hymn Przedszkola, który można usłyszeć i zobaczyć tutaj. Zwieńczeniem obchodów była Letnia Olimpiada Sportowa z nagrodami. Dzieci otrzymały gadżety upamiętniające 70-lecie Przedszkola. Dla wszystkich rodziców, dzieci, absolwentów i przyjaciół naszego przedszkola przygotowaliśmy prezentację pt. "Przedszkole dawniej i dziś", zachęcamy do oglądania.