wtorek, 15 czerwca 2021

Rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego " Twoja krew - moje życie'

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Twoja krew – moje życie” został rozstrzygnięty! Razem ze zgłoszeniami otrzymaliśmy od Was 10 prac konkursowych. Wszystkie możecie obejrzeć w galerii poniżej.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką krwiodawstwa. Chcieliśmy w ten sposób propagować wiedzę na temat wykorzystania krwi na oddziałach ratunkowych oraz promować Akcję Krwiodawstwa, która odbędzie się w przedszkolu.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Po długich naradach jury konkursowe wybrało trzy zwycięskie prace. Oto lista zwycięzców:

-          I miejsce – Grupa Motylki Przedszkole nr 66

-          II miejsce – Grupa Biedronki Przedszkole nr 66

-          III miejsce – Grupa Ciekawscy Przedszkole nr 75

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Zapraszamy po odbiór dyplomów, podziękowań i upominków.

Dziękujemy HDK Legion Poznań oraz Radzie Rodziców za współfinansowanie nagród!

Galeria prac konkursowych - tutaj.