WPROWADZENIE:

To miejsce chcemy przeznaczyć na prezentację projektów, konkursów, w których bierzemy udział w danym roku szkolnym.

ROK SZKOLNY 2020/2021

SPRINTEM DO MARATONU

IV Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków "Sprintem do maratonu" to projekt organizowany przez czasopismo "Bliżej Przedszkola" mający na celu popularyzację biegów wśród dzieci oraz zdrowego stylu życia. Nasze przedszkolaki wzięły udział w tym wydarzeniu w październiku 2020r. Wszyscy chętnie wzięli udział w biegu i razem pokonali dystans 1050m.

PROJEKT PRZEDSZKOLAKI DLA KLIMATU

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka nasze przedszkole wzięło udział w projekcie Przedszkolaki dla klimatu. Celem było przybliżenie problematyki ochrony środowiska oraz rozbudzenie świadomości ekologicznej dzieci. Grupa Skrzaty otrzymała wyróżnienie za zrealizowany autorski projekt „Skrzaty dbają o Ziemię” oraz cenną nagrodę – tablet. Wykorzystamy go do nauki i zabawy.